Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

Rower elektryczny naprawa baterii.

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem.

41 thoughts on “Rower elektryczny naprawa baterii.

  1. MEGA fantastyczny materiał a ci co wypisują brednie "doczepiające się do Pana" niech nie oglądają ja JESTEM ZIELONY i dla mnie Pana materiały są mega pomocne bo świetnie Pan omawia co Pan robi , co z czym a czego nie kij w D hejtom niech Pan się nie zraża tymi ludźmi

  2. Noo witam Szefa. Od dzisiaj zacząłem oglądać kanał. Jednak prostota opisywania tego czy owego zadziwia. Dlatego followek, like i reszta kanału będzie obejrzana 🙂 Pozdrawiam 🙂

  3. Hej, takie pytanko.Hej, mam stara baterie 6s4p i jedna cela pokazuje 0,7 V gdzie reszta 3.5 V. Czy lepiej jest ta cele co jest wadliwa zastapic cela rozladowana do 3.5 V tak zeby poznij BMS naladowal cala baterie czy naladowac wszystkie cele do 4.2 V i zlozyc z bms-em. Jak radzisz ??

  4. Takie ogniwa no name to najgorsze 🙁 Mam też ogniwa no name w powerbanku, szybko padają.
    Kiedyś kupiłem latarkę z "oryginalnymi" ogniwami wysokoprądowymi (LGHG2) i na jednej też mam takie kropki (jeszcze działa).

  5. Dziękuje, świetny filmik. mam właśnie baterie ebike do naprawy, na początku jeździłem na niej 15km, teraz już starcza tylko na 5km, zastanawiam się czy powodem jest to ze jest zima i cele zmniejszyły swoja pojemność czy któreś są uszkodzone i BMS je pomija przy ładowaniu? przymierzam się do rozebrania baterii i wstępnej diagnozy. Czy mogę zastąpić cele 2000mAh celą o pojemności 3500mAh ale tym samym napięciu i czy bms naładuje ta większą pojemność czy naładuje tylko wartości 2000mAh?

  6. Witaj, świetny filmik. Mam do niego parę pytań 🙂 Czy pojedyncze cele można połączyć za pomocą lutowania zwykłą lutownicą? czy w łączeniu musi być zastosowana blaszka czy można użyć drucika miedzianego ? (jeżeli tak to jaki przekrój polecasz) Czy doładowywanie pojedynczej celi ma się odbyć tylko tak jak na Twoim filmiku tj. po połączeniu z całym kompletem czy można ładować celę pojedynczo? Dzięki, pozdro 🙂

  7. W trosce o własne zdrowie takie wylane ogniwa chyba lepiej dotykać w rękawiczkach. W końcu to jest chemia. Poza tym bardzo ciekawy film. Łapa w górę i czekam na następny:)

  8. też tak sobie z grubsza pomyślałem jak zobaczyłem ten miernik, ale wytłumaczenie nie jest do końca prawdziwe, bo te mierniki mają dosyć spore rozbieżności we wskazaniach, na 12V widziałem rozjazdy nawet ponad 1V, ale to też kwestia doświadczenia , bo z doświadczeniem dojdzie punkt odniesienia tak że nawet jak miernik pokaże 1,2V na naładowanym ogniwie, to może być ok, jak się wie że miernik zaniża o równe 3V 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!