Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

Jak wyregulować przerzutki w rowerze?Regulacja przerzutek w rowerze to ważna sprawa – kiedy w trakcie przejażdżki rowerowej łańcuch zaczyna głośno chodzić i nie chce wejść na kolejny bieg, to znak, że czas działać. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ od prawidłowej regulacji przerzutek zależy płynność i wygoda podczas jazdy. Zatem jeśli zastanawiasz się jak krok po kroku wyregulować przerzutkę przednią bądź tylną, koniecznie obejrzyj nasz odcinek poradnikowy! Miłego oglądania!

O nas:
✅ Centrum Rowerowe to największy rowerowy sklep internetowy w Polsce.
✅ Bardzo szeroka oferta – każdy znajdzie coś dla siebie
✅ Szybka dostawa – znaczna część towarów dociera do klienta następnego dnia
✅ Atrakcyjne ceny – wejdź na naszą stronę i sam się przekonaj!
✅ Obecność w ofercie najważniejszych marek – nie tylko tych dużych, ale także tych mniejszych, za to unikatowych
✅ Ponad 15-letnie doświadczenie, dzięki któremu rozumiemy potrzeby rowerzystów jak nikt inny. Mało tego, sami jeździmy, więc wiemy, co jest najlepsze!

🚲 https://www.centrumrowerowe.pl/
👥 Facebook: https://www.facebook.com/CentrumRowerowe
📸 Instagram: https://www.instagram.com/centrumrowerowe.pl/
📝 Blog: https://www.centrumrowerowe.pl/blog/

#przerzutki #serwis #centrumrowerowe

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem.

50 thoughts on “Jak wyregulować przerzutki w rowerze?

 1. to nic trudnego ale na nowym rowerze bez uszkodzeń i zużycia niektórych elementów 🙂
  normalnie to bywa mordęgą szczególnie jak się już wszystko rozregulowało an amen 🙂 w niektórych rowerach nie ma regulacji na przedniej przerzutce za pomocą baryłki …
  ogólnie filmik przydatny .

 2. Liczę że ktoś pomoże. Jeśli mimo popuszczenia śrubki na przerzutce przedniej łańcuch nadal ociera, gdy na kasecie jest na większych zębatkach to co zrobić? Po prostu popuściłem przerzutkę ile się dało tą śrubką, ale nadal jest za mało. No, a jeśli chodzi o duży blat to tam jest idealnie 2mm przerwy.

 3. Ślę podziękowania w końcu udało mi się to zrobić jak należy. Wszyscy tylko śrubki, śrubki jak bym nie wyregulował linki to bym sobie mógł nimi kręcić do zimy.

 4. A jeżeli po przykręceniu do haka nowej przerzutki i założeniu łańcucha nie mam równoległej linii łańcucha, czyli wózek przerzutki ucieka do środka, a łańcuch nie tworzy płaszczyzny. To oznacza, że hak jest krzywy, czy to też podlega regulacji?

 5. Tylko czemu niema info o odległości wózka od korony zębatki z tyłu jak i z przodu,To też istotna informacja dotycząca regulacji przerzutek.Ogólnie pomocny materiał. Pozdrawiam.

 6. jutro wymieniem wszystkie pancerze przerzutek (wszystkie trzy – goło pod ramą) – wszelkie ustawienia bedą rozkurw…. rozregulowane.
  rozumiem, ze ustawianie rozregulowanych obu przerzutek powinienem rozpocząć od przerzutki tylnej jak w filmie i dalej jak w filmie, tak?
  pozdrawiam serdecznie
  howgh. amenT

Dodaj komentarz

Zadzwoń!