Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

Naprawa elektrycznego autka (starty tryb , zapiaszczone przełączniki ) .Hejka.

Moi dwaj synowie dostali w prezencie od dziadków auta elektryczne do śmigania po podwórku. Autka od siebie dzielą dwa lata (każdy dostał auto na pierwsze urodziny) i pewne drobne różnice konstrukcyjne oraz jakość wykonania (starsze lepsze), ale to z grubsza ten sam projekt, tylko maska inna i inaczej są rozmieszczone elektryczne gadżety.

Trudno określić ile kilometrów te autka już zrobiły, ale sporo. W ciepłe miesiące są one najchętniej używaną (czyt. katowaną) na podwórku zabawką, a do tego kierowców jest więcej, z uwagi na sąsiadki odwiedzające chłopaków poprzez wybitą w płocie dziurę (pęd do motoryzacji 😉 ).

Nie licząc uszkodzeń w postaci podrapanego lakieru i stopniowo odrywanych elementów „dekoracyjnych” typu naklejki czy lusterka, od zwykłego używania najczęściej można spodziewać się potrzeby interwencji w zakresie przełączników elektrycznych (zapiaszczone), zerwanych trybów przekładni (od przerzucania kierunku jazdy przód-tył bez zatrzymywania) oraz padniętych akumulatorów (dwa sezony maks, potem pojemność po prostu dramatycznie spada).

Naprawa tych autek w sklepie/serwisie potrafi kosztować krocie. Przekonaliśmy się tym przy pierwszym podejściu, kiedy Młody postawił swoje autko do pionu i spuścił je na beton, przez co pękło plastikowe koło. Jako że autko było jeszcze na gwarancji i nie chcieliśmy jej tracić, oddaliśmy autko do sklepu, pomimo tego, że wymiana koła nie była objęta gwarancją. Przedstawiony po tym rachunek (części + robocizna) spowodował kompletny opad szczęki. To był pierwszy i ostatni raz.

Praktycznie wszystkie części do tych autek można dostać osobno na Allegro lub w sklepach z częściami do zabawek. Bez koszmarnego narzutu, jaki sobie policzył nasz sklep stacjonarny, w którym dziadkowie kupowali auta. Z uwagi na prostotę budowy, większość napraw da się wykonać samemu przy użyciu powszechnie dostępnych narzędzi. Przełączniki najprościej kupić za grosze w lokalnym sklepie elektrycznym.

Najpoważniejszą awarią, która nas do teraz spotkała, było pęknięcie przedniego zawieszenia, które wymagało interwencji sąsiada (moja spawarka padła). Mój starszy syn jeździ swoim autkiem w sumie już 3 lata i po wymianie akumulatorów na inne, o dwa razy większej pojemności, na razie nie zanosi się, żeby mu się znudziło. Gorsza sprawa, że powoli przestaje się mieścić w swoim autku. Ale tego to już nie ma jak „naprawić”.

Moje inne filmy na kanale dotyczą głównie dłubania przy motocyklu Yamaha FZS 600 Fazer z 1999 oraz moich akwariów. Jeśli ktoś jest zainteresowany… zapraszam. 🙂

Moje inne filmy:
Yamaha FZS 600 – https://www.youtube.com/playlist?list=PLVmd07-DtEAsnbDluu_vZBJtOAUkSH3Ul

Akwarystyka – https://www.youtube.com/playlist?list=PLVmd07-DtEAt1RvPp3w3X_Cy4WFPy3wYx

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Konserwacja i Naprawa Rowerów – Najlepszy Sklep Rowerowy w Warszawie | Dojeżdżający do pracy, który pracuje jako mechanik rowerowy. Fachowa konserwacja i naprawa rowerów. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Najlepszy serwis rowerów elektrycznych w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy, a także pracuje jako naprawa rowerów. Rowery są poddawane specjalistycznym pracom konserwacyjnym i naprawczym. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Największy serwis rowerów elektrycznych w całej Warszawie.

Danie klientom możliwości dostarczenia ich rowerów elektrycznych bezpośrednio pod ich drzwi. Oferujemy konserwację rowerów elektrycznych, a także naprawy, serwis i ocenę rowerów naszych klientów. Pod uwagę wzięto Warszawę i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami, który specjalizuje się w rowerach elektrycznych. Zapewnienie alternatywy dla usługi roweru elektrycznego „od drzwi do drzwi”. Zajmujemy się konserwacją, naprawą, serwisem i przeglądami rowerów elektrycznych. Warszawa i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami specjalizujący się w rowerach elektrycznych. Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem. Mechanik rowerowy, który również dojeżdża do pracy w najlepszym warszawskim warsztacie rowerowym. Rowery są fachowo serwisowane i naprawiane. Wypożyczalnia rowerów elektrycznych. Usługa transportu rowerów. Najlepsze miejsce na naprawę Twojego roweru elektrycznego w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy rowerem i zarabia na życie naprawiając rowery. Profesjonalny serwis i naprawy są dostępne dla rowerów. Wypożyczanie rowerów elektrycznych. Wygoda mobilnego sklepu rowerowego. To czołowy warszawski serwis rowerów elektrycznych.

Klienci mogą otrzymać swoje nowe rowery elektryczne prosto pod drzwi. Oprócz naprawy, serwisowania i oceny rowerów naszych klientów zapewniamy również konserwację rowerów elektrycznych. Pod uwagę wzięto miasto Warszawa i najbliższe okolice. Technik z uprawnieniami specjalizujący się w motocyklach elektrycznych. Oferuje wygodną alternatywę dla konwencjonalnej dostawy rowerów elektrycznych. Zajmujemy się tuningiem, naprawami, serwisowaniem, przeglądami i ocenami rowerów elektrycznych. Stolica Polski i jej okolice. Ekspert, uprzywilejowany mechanik, który koncentruje się na motocyklach elektrycznych.

2 thoughts on “Naprawa elektrycznego autka (starty tryb , zapiaszczone przełączniki ) .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!