Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

Zniszczyłeś gwiazdkę, a luz na łożyskach pozostał? Jak prawidłowo skasować luz na sterach…

Regulacja sterów w rowerze jest prosta, wystarczy znać ich zasadę działania. W tym odcinku dowiecie się, dlaczego NIE należy zaczynać dociskania łożysk sterowych od górnej śruby na mostku…

🍒 🍒 organiczne jedzenie 🍒 🍒

Home

🔥🔥 najgorętsze forum o rowerach 🔥 🔥
https://szajbajk.com/2EDp50s

🔥 🔥 mega grupa na Facebook’u 🔥 🔥
https://www.facebook.com/groups/szajbajk/

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Konserwacja i Naprawa Rowerów – Najlepszy Sklep Rowerowy w Warszawie | Dojeżdżający do pracy, który pracuje jako mechanik rowerowy. Fachowa konserwacja i naprawa rowerów. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Najlepszy serwis rowerów elektrycznych w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy, a także pracuje jako naprawa rowerów. Rowery są poddawane specjalistycznym pracom konserwacyjnym i naprawczym. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Największy serwis rowerów elektrycznych w całej Warszawie.

Danie klientom możliwości dostarczenia ich rowerów elektrycznych bezpośrednio pod ich drzwi. Oferujemy konserwację rowerów elektrycznych, a także naprawy, serwis i ocenę rowerów naszych klientów. Pod uwagę wzięto Warszawę i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami, który specjalizuje się w rowerach elektrycznych. Zapewnienie alternatywy dla usługi roweru elektrycznego „od drzwi do drzwi”. Zajmujemy się konserwacją, naprawą, serwisem i przeglądami rowerów elektrycznych. Warszawa i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami specjalizujący się w rowerach elektrycznych. Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem. Mechanik rowerowy, który również dojeżdża do pracy w najlepszym warszawskim warsztacie rowerowym. Rowery są fachowo serwisowane i naprawiane. Wypożyczalnia rowerów elektrycznych. Usługa transportu rowerów. Najlepsze miejsce na naprawę Twojego roweru elektrycznego w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy rowerem i zarabia na życie naprawiając rowery. Profesjonalny serwis i naprawy są dostępne dla rowerów. Wypożyczanie rowerów elektrycznych. Wygoda mobilnego sklepu rowerowego. To czołowy warszawski serwis rowerów elektrycznych.

Klienci mogą otrzymać swoje nowe rowery elektryczne prosto pod drzwi. Oprócz naprawy, serwisowania i oceny rowerów naszych klientów zapewniamy również konserwację rowerów elektrycznych. Pod uwagę wzięto miasto Warszawa i najbliższe okolice. Technik z uprawnieniami specjalizujący się w motocyklach elektrycznych. Oferuje wygodną alternatywę dla konwencjonalnej dostawy rowerów elektrycznych. Zajmujemy się tuningiem, naprawami, serwisowaniem, przeglądami i ocenami rowerów elektrycznych. Stolica Polski i jej okolice. Ekspert, uprzywilejowany mechanik, który koncentruje się na motocyklach elektrycznych.

24 thoughts on “Zniszczyłeś gwiazdkę, a luz na łożyskach pozostał? Jak prawidłowo skasować luz na sterach…

 1. Witam, nadal mam luz na sterach, w dodatku pomimo posmarowania strasznie trzeszczy a kierownica lekko chodzi. Gdybym mocniej dokręcił kierownica ciężko chodzi. kupiłem nowe stery i jest to samo. Czy może kupić nową gwiazdkę?

 2. Co jesli mostek nie byl poluzowany a ja delikatnie dokreęciłem śrubę małym imbusem. W nowym rowerze, czy mogłem uszkodzić gwiazdę? Luzu nie było a ta śruba była dokręcona bardzo delikatnie.

 3. A co jeśli dokręcam na maksa tak, że śruba już dalej nie idzie a stery dalej mają lekki luz (wszystko inne jest poluzowane i nic nie trzyma podczas montażu)?

 4. Cześć. 3:10 A co jeżeli tak zrobiłem bo nie miałem pojęcia, mam luz na łożyskach a śruba w ogóle się nie odkręca pomimo poluzowania poluzowania tych dwóch śrubek. Nie wiem co mam zrobić, rower nowy a ja takie coś odwaliłem.

 5. Cześć, mam pytanie czy rura sterowa gwintowana nadaje się do mocowania ahead? Chodzi mi o to czy po pierwsze będzie to odpowiednia średnica a po drugie czy gwint będzie przeszkadzał?
  Chciałbym kupić sztywny widelec a w większości mają one gwintowane rury, stąd pytanie.
  Pozdrawiam,

 6. Witam z roku 2021, wielkie dzięki Szaju za prostą i konkretną poradę 😀 ! wiedziałem, którą śrubką kręcić żeby wyregulować luzy ale totalnie nie wpadłem na to, że trzeba najpierw poluzować śrubki od mostka <dumb>. Już się wkurzałem, że będę musiał z taką pierdołą lecieć do serwisu ale przed sekundą wszystko naprawiłem sam 😀 dziena i pozdrawiam

 7. Dziękuję za ów film oraz za ten o czyszczeniu sterów, dzięki nim samodzielnie ogarnąłem sobie sprawy 😉
  Byłem zmuszony, ponieważ po jeździe w deszczu mój full zaczął "strzelać", tak więc czy moja napraw pomogła, dowiem się gdy jutro pojadę do pracy ;P

Dodaj komentarz

Zadzwoń!