Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

Otwieram SERWIS ROWEROWY Zimą!Od dzisiaj zaczynam daily vlogi z otwierania i prowadzenia serwisu rowerowego. Zapraszam Was do pomocy abyśmy mogli razem tworzyć miejsce dla Was. W tym filmiku zobaczycie jak wyglądała moja przeprowadzka, jakie mam nowe sprzęty.

KOD RABATOWY NA KING TONY -10%: BIKETEST
https://www.kingtony.com.pl

Instagram – https://www.instagram.com/ad.kozlowski/​
Współpraca – adamekoz99@gmail.com

Pamiętajcie, że nie wszytko co robię jest pokazywane na filmie, także jeśli wydaje Wam się, że coś pominąłem to pewnie dlatego, że nie pasowało mi w montażu filmu.

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem.

45 thoughts on “Otwieram SERWIS ROWEROWY Zimą!

 1. Wazne żeby w życiu robić to co sie lubi 😉
  Fajnie jak ci się uda, taka mała sugestia ode mnie: zastanów się czy jak wygluszysz kompresor to nie będzie się nadmiernie przegrzewać. Przy długim i częstym pompowaniu naprawdę może mieć ciepło.

 2. Gratuluję sukcesu, żeby jak najlepiej wyciszyć kompresor to daj wyciszenie w kolejności :
  Pianka ( gruby steropian )
  Drewno grube
  Pianka
  . A szczeliny wypełnij pianką montażową. Co do steropianu on może trochę grzać skrzynkę ale nie jestem pewien

 3. Im bardziej ludziom żyje się dostatniej, tym mniejsze zacięcie do samodzielnej zaradności, i samo wystarczalnosci. Takich obiektów będzie potrzeba coraz wiecy.

 4. Łeb se wygłusz piankami masakra ! Przecież ten kompresor musi mieć dostęp do powietrza ! Co do reszty to masakra wszystko na odpierdol ! Chłopie jak Ty chcesz prowadzić serwis jak masz dwie lewe ręce, zero wiedzy praktycznej. Ja bym ci nawet taczki na serwis nie dał…..

 5. Zdajesz sobie sprawę z tego ze możesz mieć trudność z odebraniem przed sanepid lokalu ? Chcesz zrobić kawiarnie, kawiarnia podchodzi pod gastronomię czyli w lokalu nie może być usług przeciwdziałających – jak wiadomo serwis rowerowy to i kurz, brud i hałas , sanepid może ci odmówić odbioru lokalu, a znów jak w pkd nie wpiszesz kawiarni i serwisu to narażasz się na mega przypal przy kontroli wiec dowiedz się jak to dokładnie jest bo można niezłe utopić czasu, pieniędzy i zmarnować wiele pomysłów przez przepisy

  Co do kompresora kompresor powinien być w innym pomieszczeniu bo właśnie przez niego może twój plan z kawiarnia i serwisem jebnac przy przyjściu sanepidu ja odbiór

 6. 4 kompresory z lodówki i masz cichy oraz wydajny w miarę kompresor 🙂 ja tak mam u siebie bo jeden to był z mało a 4 w podłączeniu pod jeden zawór jest bardziej wydajna lecz włączać trzeba je na otwartym spuście bo inaczej któryś będzie buczał i spada wydajność

 7. Pisałem komentarze niezawsze "przychylne". Miło widzieć, że się rozwijasz. Coś robisz. Zyczę wszystkiego najlepszego i jak nie będziesz nagrywał filmików wiedź, że moge się zdenerwoć i odwiedzę Cię w Twoim lokalu by Cię zmotywować bo co jak co ale może to i głupio brzmi czasem czekam na nowe od odcinki i to co się u Ciebie dziej :). Miłego 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!