Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

Jak naprawić pedały roweruNaprawienie pedałów roweru wcale nie jest trudne. Wystarczy je wymontować z ramion korby a następnie wlać do ich środka płyn smarujący – najlepiej olej teflonowy. To eliminuje wszystkie zgrzyty, piski i trzaski oraz prawie zawsze zacięcia. Następnie należy okręcić to kilka razy tak jak na filmie. Zapraszam do obejrzenia i komentarzy.

✔ Artykuł do filmu ➜ https://totemat.pl/jak-naprawic-pedaly-roweru/

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem.

8 thoughts on “Jak naprawić pedały roweru

  1. a jak to się dzieje że ja podleje oleju i przepłuka się i wyjdzie już ten brudny smar i wtedy pojeżde trochę po chodniku i odstawie do garażu i na zajutrz już zaczyna znowu skrzypieć o co może chodzić?

  2. a jak to u mnie działa jak doleje oleju przejdzie już na wylot przepłuka chwile pojeżdze po chodniku i odłoże rower do garażu i na zajutrz już spowrotem trzeszczy

  3. Smarowanie to nie naprawa! Mnie w pedale, w nakrętce z bieżnią, powstały wżery i smarowanie nie pomogło. Nakrętki takiej nie można kupić więc pedały do kosza i trzeba kupić nowe. To już trzecia wymiana pedałów. Pedały jak nowe, nasmarowane, umyte a chroboczą dalej. Gdzie kupić taką nakrętkę (pod klucz 12mm) z bieżnią?

  4. Taki smar starcza na około 20 KM i dalej zaczyna piszczeć piach który nasmarowaliśmy najlepiej wypłukać piach dużą ilością wody bo smarowanie piachu da ale tylko na krótki dystans np powrót do domu próbowałem tego wielokrotnie trzeba dużą ilość wody wlać od zewnętrznej strony i od strony ramy wypłynie wtedy cały piach wtedy przestaje piszczeć a nasmarowany piach szybko znów zaczyna piszczeć a olej nie wypłukuje bo jest gęsty .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!