Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

Bike Serwis – Serwis rowerowywww.ebikeserwis.pl

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem.

18 thoughts on “Bike Serwis – Serwis rowerowy

  1. jaki sprzęt taki własiciciel bzdury muwi jaki młotek siubokręt i klucz niech się zastanowi co muwi do kamery jak jest łazjom nie mytą to nie moja wina że nie potrafi zrobiś roweru

  2. analfabetyzm…, i sprostowanie; rowery kupowane w supermarketach różnią się jakością od tych kupowanych u Nas. Kup u nas i daj nam zarobić (marżę) bo u nas te same i takie same rowery są lepsze. Nie kupuj u konkurencji bo oni z reguły są "bee".

  3. Słaby film.Zbyt często pokazywane sa głowy serwisantów a nie rower.Dlaczego odradzacie skracanie łańcucha w warunkach domowych?Nachalna reklama sklepu w którym brak porządku w ekspozycji rowerów.

  4. Mam jedną uwagę. Każdy nowy łańcuch wyciągnięty z pudełka należy bezwzględnie odtłuścić, na filmiku nie zostało to pokazane. Łańcuchy fabrycznie są zabezpieczone smarem i jeśli nie zostanie on usunięty to raz dwa przyklei się do niego piach i brud, który skróci żywotność łańcucha. Ponadto nie do końca zgodzę się z tym że suport z łożyskami montowanymi na zewnątrz mufy suportowej jest dużo lepszy od starszych rozwiązań. Owszem jest to rozwiązanie sztywniejsze oraz ma mniejszą masę ale okupione jest to jego żywotnością gdyż łożyska nie osłonięte i dużo szybciej łapią zabrudzenia w porównaniu ze starszymi rozwiązaniami. Przekłada się to na wyższe koszty eksploatacji bo dużo częściej należy je wymieniać i koszt wymiany jest dużo wyższy a korzyści dla osób, które na co dzień nie ścigają się są niezauważalne

Dodaj komentarz

Zadzwoń!