Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

Zmęczona przerzutka tylna otrzymuje nowe życie w 3 minuty. Moje sposoby na czyszczenie przed jazdą.#serwis #szajbajk
Jak się dzisiaj macie? Gotowi na zabawę w garażu?
Nie mogłem przepuścić okazji, by pokazać Wam, jak wygląda moja tylna przerzutka, po kilku długich treningach na łańcuchu, smarowanym gęstą oliwką, na długie dystanse.
3-4 minuty roboty i moja Deorka chodzi LEPIEJ, niż nowa (i nie ma na sobie tego oryginalnego smaru, który łapie wszelkie brudy). Do dzieła!

🍒 🍒 organiczne jedzenie 🍒 🍒

Home

🔥🔥 najgorętsze forum o rowerach 🔥 🔥
https://szajbajk.com/2EDp50s

🔥 🔥 mega grupa na Facebook’u 🔥 🔥
https://www.facebook.com/groups/szajbajk/

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Konserwacja i Naprawa Rowerów – Najlepszy Sklep Rowerowy w Warszawie | Dojeżdżający do pracy, który pracuje jako mechanik rowerowy. Fachowa konserwacja i naprawa rowerów. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Najlepszy serwis rowerów elektrycznych w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy, a także pracuje jako naprawa rowerów. Rowery są poddawane specjalistycznym pracom konserwacyjnym i naprawczym. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Największy serwis rowerów elektrycznych w całej Warszawie.

Danie klientom możliwości dostarczenia ich rowerów elektrycznych bezpośrednio pod ich drzwi. Oferujemy konserwację rowerów elektrycznych, a także naprawy, serwis i ocenę rowerów naszych klientów. Pod uwagę wzięto Warszawę i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami, który specjalizuje się w rowerach elektrycznych. Zapewnienie alternatywy dla usługi roweru elektrycznego „od drzwi do drzwi”. Zajmujemy się konserwacją, naprawą, serwisem i przeglądami rowerów elektrycznych. Warszawa i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami specjalizujący się w rowerach elektrycznych. Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem. Mechanik rowerowy, który również dojeżdża do pracy w najlepszym warszawskim warsztacie rowerowym. Rowery są fachowo serwisowane i naprawiane. Wypożyczalnia rowerów elektrycznych. Usługa transportu rowerów. Najlepsze miejsce na naprawę Twojego roweru elektrycznego w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy rowerem i zarabia na życie naprawiając rowery. Profesjonalny serwis i naprawy są dostępne dla rowerów. Wypożyczanie rowerów elektrycznych. Wygoda mobilnego sklepu rowerowego. To czołowy warszawski serwis rowerów elektrycznych.

Klienci mogą otrzymać swoje nowe rowery elektryczne prosto pod drzwi. Oprócz naprawy, serwisowania i oceny rowerów naszych klientów zapewniamy również konserwację rowerów elektrycznych. Pod uwagę wzięto miasto Warszawa i najbliższe okolice. Technik z uprawnieniami specjalizujący się w motocyklach elektrycznych. Oferuje wygodną alternatywę dla konwencjonalnej dostawy rowerów elektrycznych. Zajmujemy się tuningiem, naprawami, serwisowaniem, przeglądami i ocenami rowerów elektrycznych. Stolica Polski i jej okolice. Ekspert, uprzywilejowany mechanik, który koncentruje się na motocyklach elektrycznych.

40 thoughts on “Zmęczona przerzutka tylna otrzymuje nowe życie w 3 minuty. Moje sposoby na czyszczenie przed jazdą.

  1. Siemka. Fajny filmik. A co moze byc przyczyną, że np niektóre biegi np w środku nie przeskakują za jedym pstryknięciem tylko trzeba conajmniej ze dwa razy pstryknąć. Tak samo sie dzieje przy zmianie biegów z góry ba dół jak i z dołu na górę. Dzięki

  2. Hmm. Tak zasyfionych kółek przerzutki to nie będę komentować. To świadczy o właścicielu i dbaniu o napęd. Łańcuch bo są pytania ma spinkę , rozpinany zdejmujemy, szczotka do zębów wszystko w małą miskę lub przeciętą po długości butelke plastikową. Wkładamy odcinek szorujemy i przesuwamy wkładając kolejny brudny odcinek aż cały jest czysty. Wieszamy ręcznikiem ścieramy resztki benzyny i zostawiamy na 15 min do wyschnięcia tam gdzie szmatą nie starliśmy. Smarujemy np finishline teflonowym ale nie wszystko z zewnątrz tylko zakrapiany tam gdzie są piny i „walce”. Zostawiamy. Przerzutkę czyścimy może być tak jak na filmie ja bym zdjął kółka wyczyścił wszystko w środku przesmarował i tyle. Nie pchałbym gęstych smarów bo przyciągają brud i robi się papier ścierny który kosi wam kasetę, łańcuch i koronki korby. Czyścimy kasetę z brudu szczotką, bo jak założycie czysty łańcuch na syf to robota na marne, to samo z korbą. Zakładamy łańcuch, kręcimy i trzymając przeć szmatę wycieramy go do sucha. Lancuch ma być suchy z zewnątrz nasmarowaniu w środku. Ja czyściłem napęd codziennie po jeździe czyli po 50-80 km. Wtedy to ma sens. Nie krzyżujemy łańcucha zmieniając biegi to ze masz np 3 z przodu i 10 z tylu nie znaczy ze masz 30 przełożeń do wykorzystania. Nie stosujemy olejów silnikowych itp czy wd40 do smarowania napędu. Pozdrawiam

  3. Jeju teraz nwm czy bede musial przez kolege kupic nowa przezutke lancuch itp bo debil mi nasmarowal duzo razy olej do samochodu a teraz sie do tego nie przyznaje co mam zrobic z tym pls pomozcie?

  4. Stary w 3 minuty? Chciałeś chyba napisać w 30 minut. Wiem wiem, 30 minut byłoby mało chwytliwe na tytuł filmiku na yt no bo mniej osób kliknie co nie? BTW sam poradnik czyszczenia przerzutek bardzo fajny! 👍

  5. Cześć Szajbajk 🙂 Z chęcią oddałbym rower do Ciebie do serwisu, ale jestem z Trójmiasta. Czy masz może znajomego/kolegę, którego mógłbyś polecić w Trójmieście? Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!