Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

Twórca roweru za 600 zł i jego MID TORPEDA!Pamiętacie Lecha który zbudował eBike za 600 zł?
Oto jego nowy MID TORPEDA 4000W mocy szczytowej.
↓↓ 𝐖𝐢ę𝐜𝐞𝐣 𝐢𝐧𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚𝐜𝐣𝐢 ↓↓

Chcesz wiedzieć więcej co u mnie? Wpadaj na:
▶️ IG: https://www.instagram.com/tabanarowerze/
▶️ FB: https://www.facebook.com/tabanarowerze

Zapytania o współpracę: tabanarowerze@gmail.com

⭐️ OSZCZĘDZAJ NA ZAKUPACH ⭐️

✅ 5% rabatu na zestawy do konwersji i inne części z NEXUN.pl
https://nexun.pl/zestawy-do-konwersji
Kod Rabatowy NEXUN: wpisz 👉 tabanarowerze 👈

✅ 5% rabatu na baterie od MGVOLT
https://mgvolt.pl/
Napisz na e-maila: rabatMGVolt@gmail.com
Kod Rabatowy MGVOLT: wpisz 👉 tabanarowerze 👈

✅ Budżetowe e-bike’i na geekbuying.pl
https://bit.ly/3PvgldQ

Na geekbuying kupisz z gwarancją takie modele jak:
FIIDO, HIMO, ENGWE, ELEGLIDE, BEZIOR i inne
Przed zakupem obejrzyj moje recenzje i co sądzę o chińskich elektrykach ⚡
https://bit.ly/3sHKNYJ

👉 Odcinek z pierwszym rowerem elektrycznym Lecha (ten za 600 zł)

👉 Odcinek z YellowBox em, Danielem Grzybem i Damaris:
Co Yellowbox sądzi o moim Elektryku? ⚡️⚡️⚡️

👉 Odcinek z Prezesem:
PREZES 👉 Marcin Majzner 👈 jeździ na moim Ebike (+ wywiad)

👉 Bikecheck mojej E-Kony:

#midtorpeda #ebike #rowerelektryczny

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Konserwacja i Naprawa Rowerów – Najlepszy Sklep Rowerowy w Warszawie | Dojeżdżający do pracy, który pracuje jako mechanik rowerowy. Fachowa konserwacja i naprawa rowerów. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Najlepszy serwis rowerów elektrycznych w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy, a także pracuje jako naprawa rowerów. Rowery są poddawane specjalistycznym pracom konserwacyjnym i naprawczym. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Największy serwis rowerów elektrycznych w całej Warszawie.

Danie klientom możliwości dostarczenia ich rowerów elektrycznych bezpośrednio pod ich drzwi. Oferujemy konserwację rowerów elektrycznych, a także naprawy, serwis i ocenę rowerów naszych klientów. Pod uwagę wzięto Warszawę i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami, który specjalizuje się w rowerach elektrycznych. Zapewnienie alternatywy dla usługi roweru elektrycznego „od drzwi do drzwi”. Zajmujemy się konserwacją, naprawą, serwisem i przeglądami rowerów elektrycznych. Warszawa i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami specjalizujący się w rowerach elektrycznych. Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem. Mechanik rowerowy, który również dojeżdża do pracy w najlepszym warszawskim warsztacie rowerowym. Rowery są fachowo serwisowane i naprawiane. Wypożyczalnia rowerów elektrycznych. Usługa transportu rowerów. Najlepsze miejsce na naprawę Twojego roweru elektrycznego w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy rowerem i zarabia na życie naprawiając rowery. Profesjonalny serwis i naprawy są dostępne dla rowerów. Wypożyczanie rowerów elektrycznych. Wygoda mobilnego sklepu rowerowego. To czołowy warszawski serwis rowerów elektrycznych.

Klienci mogą otrzymać swoje nowe rowery elektryczne prosto pod drzwi. Oprócz naprawy, serwisowania i oceny rowerów naszych klientów zapewniamy również konserwację rowerów elektrycznych. Pod uwagę wzięto miasto Warszawa i najbliższe okolice. Technik z uprawnieniami specjalizujący się w motocyklach elektrycznych. Oferuje wygodną alternatywę dla konwencjonalnej dostawy rowerów elektrycznych. Zajmujemy się tuningiem, naprawami, serwisowaniem, przeglądami i ocenami rowerów elektrycznych. Stolica Polski i jej okolice. Ekspert, uprzywilejowany mechanik, który koncentruje się na motocyklach elektrycznych.

35 thoughts on “Twórca roweru za 600 zł i jego MID TORPEDA!

 1. Niedowierzanie, szacunek, podziw. Wiara, że wśród moich rodaków są również tacy, których stać na więcej niż tylko obleśny bełkot na mównicy nie tylko sejmowej. Dzięki. Zdrowia i powodzenia.

 2. Konstruktor konkretny z zapałem i fantazją. Podziwiam za włożoną pracę,ale troszkę ganię za zachowanie podczas wjazdu na plażę ,gdzie byli ludzie chcący odpocząć w spokoju ,a te wparowanie jak dzik w kartoflisko zasługuje na chłostę 😈

 3. Dziwne. Mowisz o kasku a jemu karzesz pokaxowke robic na takich kamieniach. Od razu mnie to zdziwilo, przeciez ten jego rower to bardziej na drozki a noe na takie kamienie i jeszcze w deszczu. Zwby mial pokazowke robic, potem flaczek. Czyli no ten. Podkusiles go troszke.

 4. Widze ze zajmujecie sie elektrykami. Ja nie szukam elektryków i raczej szukam turystyczny rower a widze ceny w sklepach szokuja mnie. Uwazacie ze mozna oplacalnie samemu cos stworzyc? Tym bardziej ze interesuje mnie zwykly turystyczny rower bez zbednego wyposazenia typu blotniki ,bagaznik i swiatel.

 5. Hej…
  Czy twórca tego sprzętu nie jest czasem z Wawy?
  Coś kojarzę rower, w zeszłym tygodniu na moście Południowym jadę sobie busem jakieś 80km/h w stronę Wiązownej a na most wpada typ na podobnym wynalazku, zwróciłem uwagę na tą skrzynkę pod rama że to coś " niestandardowego" .
  Jakie było moje zdziwienie gdy zrównaliśmy się predkoscią😃
  Jeżeli to ty to pozdro od chlopaka z białego Iveco co pokazał ci 👌

Dodaj komentarz

Zadzwoń!