Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

rower kontra pirat z BMWChcesz pomóc w rozwoju kanału?
Sprawdź: https://patronite.pl/samochodoza
https://www.facebook.com/samochodoza/

Przystanek Kostrzewskiego 02 przy ul. Sobieskiego 102a, po raz kolejny. Tutaj zawsze jest co nagrywać i jeszcze długo będzie.

Polska została opanowana przez dziwną chorobę cywilizacyjną – SAMOCHODOZĘ. Występuje u niektórych osób kierujących samochodami. Osoby dotknięte tą chorobą sprawiają wrażenie całkowitego uzależnienia od samochodu, jako jedynego środka lokomocji. Często, nie zważając na przepisy i otoczenie, powodują niszczenie mienia publicznego i prywatnego, a także zagrażają zdrowiu i życiu innych osób, zwierząt oraz roślinności. Do tej pory nie jest znane lekarstwo na tę chorobę, więc na tym kanale pokazujemy objawy oraz metody leczenia objawowego.

Tagi: warszawa samochodoza stop cham wypadki samochody polscy kierowcy rower kontra pirat z BMW

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Konserwacja i Naprawa Rowerów – Najlepszy Sklep Rowerowy w Warszawie | Dojeżdżający do pracy, który pracuje jako mechanik rowerowy. Fachowa konserwacja i naprawa rowerów. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Najlepszy serwis rowerów elektrycznych w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy, a także pracuje jako naprawa rowerów. Rowery są poddawane specjalistycznym pracom konserwacyjnym i naprawczym. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Największy serwis rowerów elektrycznych w całej Warszawie.

Danie klientom możliwości dostarczenia ich rowerów elektrycznych bezpośrednio pod ich drzwi. Oferujemy konserwację rowerów elektrycznych, a także naprawy, serwis i ocenę rowerów naszych klientów. Pod uwagę wzięto Warszawę i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami, który specjalizuje się w rowerach elektrycznych. Zapewnienie alternatywy dla usługi roweru elektrycznego „od drzwi do drzwi”. Zajmujemy się konserwacją, naprawą, serwisem i przeglądami rowerów elektrycznych. Warszawa i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami specjalizujący się w rowerach elektrycznych. Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem. Mechanik rowerowy, który również dojeżdża do pracy w najlepszym warszawskim warsztacie rowerowym. Rowery są fachowo serwisowane i naprawiane. Wypożyczalnia rowerów elektrycznych. Usługa transportu rowerów. Najlepsze miejsce na naprawę Twojego roweru elektrycznego w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy rowerem i zarabia na życie naprawiając rowery. Profesjonalny serwis i naprawy są dostępne dla rowerów. Wypożyczanie rowerów elektrycznych. Wygoda mobilnego sklepu rowerowego. To czołowy warszawski serwis rowerów elektrycznych.

Klienci mogą otrzymać swoje nowe rowery elektryczne prosto pod drzwi. Oprócz naprawy, serwisowania i oceny rowerów naszych klientów zapewniamy również konserwację rowerów elektrycznych. Pod uwagę wzięto miasto Warszawa i najbliższe okolice. Technik z uprawnieniami specjalizujący się w motocyklach elektrycznych. Oferuje wygodną alternatywę dla konwencjonalnej dostawy rowerów elektrycznych. Zajmujemy się tuningiem, naprawami, serwisowaniem, przeglądami i ocenami rowerów elektrycznych. Stolica Polski i jej okolice. Ekspert, uprzywilejowany mechanik, który koncentruje się na motocyklach elektrycznych.

40 thoughts on “rower kontra pirat z BMW

  1. Ja wiem że filmik trochę nieświeży dlatego jeśli nie będzie odzewu to nie ma problemu. Tam przed tym blokiem co był sklep motocyklowy wyraźnie były miejsca parkingowe. To w jaki legalny sposób mogą tam wjechać samochody? Jest jakaś droga z boku która jest dalej i ludzie jej nie używają czy po prostu tak jest to niemądrze zaplanowane i kierowcy nie mają innego wyjścia jak tylko przejechać po chodniku. Pozdrawiam wszystkich

  2. Zauważyłem , że w podobnych spornych sytuacjach gdy jeszcze ważyłem nieco ponad 120 kg i miałem 53 cm w ramieniu , gdy akcja rozgrywała się w ciepłe dni , absolutnie nitkt nie dyskutował (nawet kierowca, który zablokował wyjście przed drzwiami tramwaju na przystanku gdzie wysiada sie na ulicę, po którego mace po prostu wysiadłem – skoro zrobił wygodny schodek – robiąc wgniecania (znaczy wyszedł i coś mówił, ale absolutnie nie kozaczył). Teraz po intensywnej redukcji i w okresie gdy chodzi się w kurtce, ludzie jakby się ośmielili…. trzeba chyba olewać bo szkoda nerw… jakiekolwiek sytuacje i zachowywać zwyczajowe "tumiwisizmy". A tak całkiem poważnie…. nie mam auta, bo absolutnie nie znam się na tym całym przepisowym zamieszaniu , a taniej wychodzi raz na jakiś czas brać taxi (czyli mieć kierowcę). W moim mieście koszt utrzymania jakiegoś autka to równowartość brania 60x w miesiącu taxi czyli 2x każdego dnia licząc średnią trasę i średnią ceną. A to chyba rozsądniejsze tym bardziej, że faktycznie infrastruktura dla indywidualnego transportu, na tyle ile potrafię ocenić…. jest taka jaka jest i pewnie cząsto ulicochodnik jest wyborem alternatywnym nieco z przymusu.

  3. Sam zawsze staram się parkować prawidłowo a jeśli nie ma miejsc to jadę na płatny lub strzeżony. Jeżdżę dużo po Polsce i przez to że Lokalesy miejskie muszą 2km dojechać do pracy swoim "powozem" spędzam 25% czasu w korkach w dużych miastach przeliczając trasę np. 500km. Jeśli chodzi o Twoje filmy to odnosi się wrażenie, że jesteś rzeczywistym odzwierciedleniem Rudego z Blok Ekipy. Sam też prowokujesz celowo ludzi w tych samochodach, absolutnie nie życzę Ci źle ale trafisz na jakiegoś psychola na lewych numerach albo naćpanego i skończy się tak, że zostaniesz połamany albo dostaniesz nożem, bo są osobnicy dla których zdrowie czy życie nie ma znaczenia. Nagranie z telefonu w niczym Ci nie pomoże…

  4. Temu pajacowi z BMW, bym cały ten złom rozwalił i jego też jakby mi mój rower ruszył i nim rzucił. I żaden sąd nie ma prawa oceniać mojego zachowania. To konieczne i słuszne zachowanie. Aby takich bandytów było mniej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!