Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

NAPRAWIAMY WASZE HULAJNOGI ELEKTRYCZNE – PRACA W SERWISIE TECHLIFE | DO ROBOTY

Zawód przyszłości – serwisant pojazdów elektrycznych, właśnie o tym będzie dzisiejszy odcinek. Wybrałem się do serwisu hulajnóg elektrycznych Techlife, aby sprawdzić jak wygląda praca przy naprawie i serwisie hulajnóg, oraz ile można na tym zarobić.

Podziękowania dla firmy TECHLIFE za pomoc w realizacji materiału – https://techlife.pl/

#hulajnogielektryczne #serwis #naprawa

Subskrybuj Do Roboty: https://www.youtube.com/channel/UCF5Ug3YNz41qauWNMacdLgw?sub_confirmation=1

A jeśli chcecie zobaczyć backstage nagrań kolejnych odcinków wbijajcie na instagram https://www.instagram.com/onkaczmarczyk

Współpraca komercyjna: wspolpraca@doroboty.tv

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Konserwacja i Naprawa Rowerów – Najlepszy Sklep Rowerowy w Warszawie | Dojeżdżający do pracy, który pracuje jako mechanik rowerowy. Fachowa konserwacja i naprawa rowerów. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Najlepszy serwis rowerów elektrycznych w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy, a także pracuje jako naprawa rowerów. Rowery są poddawane specjalistycznym pracom konserwacyjnym i naprawczym. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Największy serwis rowerów elektrycznych w całej Warszawie.

Danie klientom możliwości dostarczenia ich rowerów elektrycznych bezpośrednio pod ich drzwi. Oferujemy konserwację rowerów elektrycznych, a także naprawy, serwis i ocenę rowerów naszych klientów. Pod uwagę wzięto Warszawę i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami, który specjalizuje się w rowerach elektrycznych. Zapewnienie alternatywy dla usługi roweru elektrycznego „od drzwi do drzwi”. Zajmujemy się konserwacją, naprawą, serwisem i przeglądami rowerów elektrycznych. Warszawa i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami specjalizujący się w rowerach elektrycznych. Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem. Mechanik rowerowy, który również dojeżdża do pracy w najlepszym warszawskim warsztacie rowerowym. Rowery są fachowo serwisowane i naprawiane. Wypożyczalnia rowerów elektrycznych. Usługa transportu rowerów. Najlepsze miejsce na naprawę Twojego roweru elektrycznego w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy rowerem i zarabia na życie naprawiając rowery. Profesjonalny serwis i naprawy są dostępne dla rowerów. Wypożyczanie rowerów elektrycznych. Wygoda mobilnego sklepu rowerowego. To czołowy warszawski serwis rowerów elektrycznych.

Klienci mogą otrzymać swoje nowe rowery elektryczne prosto pod drzwi. Oprócz naprawy, serwisowania i oceny rowerów naszych klientów zapewniamy również konserwację rowerów elektrycznych. Pod uwagę wzięto miasto Warszawa i najbliższe okolice. Technik z uprawnieniami specjalizujący się w motocyklach elektrycznych. Oferuje wygodną alternatywę dla konwencjonalnej dostawy rowerów elektrycznych. Zajmujemy się tuningiem, naprawami, serwisowaniem, przeglądami i ocenami rowerów elektrycznych. Stolica Polski i jej okolice. Ekspert, uprzywilejowany mechanik, który koncentruje się na motocyklach elektrycznych.

40 thoughts on “NAPRAWIAMY WASZE HULAJNOGI ELEKTRYCZNE – PRACA W SERWISIE TECHLIFE | DO ROBOTY

 1. Zobaczymy jutro jak mi pyknie tez mam technikum elektroniczne i mechanik z powołania zobaczymy ale coś mi śmierdzi sterownikiem silnika :/ wiecie może co to za kod E2 i E7 w jakimś Chińczyku No name

 2. 2:37 – dlaczego uciąłeś jego wypowiedz, chciał chłop odpowiedzieć na pytanie co sie najczęściej psuje a tych zrobiłeś CUT i sie nie dowiedzieliśmy :// kto na to wpadł by tak ciachać wartościowe wypowiedzi?!?!

 3. Cześć, zrobiłem moda w xiaomi scooter 3 i mam błąd 42, nie mogę połączyć hulajnogi z telefonem przez bluetooth. Dodam że telefon widzi hulajnogę na bluetooth i w aplikacjach. Ktoś wie jak można to ogarnąć?

 4. Moje uszanowanie..
  Wypowiem się jako inż elektroniki z lat 90 tych kiedys uczyli myślenia i kreatywności studia były ciężkie i nie łatwo było skończyc
  – dzis na studia są zapisy czasem gość p-raktyk ma większa wiedzę niz absolwent ..
  Gość po automatyce powinien mieć pojęcie takie że zagina servisanta a tu na odwrót .(na studia powinno iść się z pasji do przyszłego zawodu)
  -strach pomysleć iść do takiego znachora z tytułem lek.(takie to dzis kształcenie )

 5. Jaka hulajnoga? Ktoś się na tym odpycha nogą? To taki skuter, pojazd elektryczny….. Tylko tak wygląda ale TO NIE JEST hulajnoga. Hulajnoga to ruch, praca mięśni. A to jest "stoidełko" dla leni. Pozdrawiam użytkowników prawdziwych hulajnóg.

 6. To gówno powinno być zabronione do jazdy po ulicach. Nie dość że społeczeństwo robi się otyłe i fatalnie wysportowane To Tera jesCze będą jeździć na tum gówniecpid same drzwi od małolata i tak samo drugie dziadostwo to elektryczne rowery. Kiedyś malolaci albo jeździli na rowerze pedałując czyli to był jakiś ruch a jak nie to z autobusu przynajmniej ileś metrów szli z buta a teraz co wszystko pod same drzwi i rosną nam antysportowe lenie które być może nigdy nie doświadczona tego jak dobrze wpływa na człowieka wysiłek fizyczny. Zdecydowanie powinni być dozwolone od lat 18nastu tak jak prawo jazdy. Wszydyko co napędzane silnikiem nie ważne jakim.

 7. Końcówka najlepsza 😂👍
  Prosimy przy każdym odcinku na koniec dodawanie "wpadek" podczas kręcenia odcinka.
  Przyjemnie i śmiesznie się patrzy na to oraz zakończenie odcinka kończy się z uśmiechem na twarzy 😊

  Pozdro! 😉👍

Dodaj komentarz

Zadzwoń!