Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

Montaż sterów w rowerze | Konserwacja sterów | Ostre Koło | Warszawa Konserwacja sterówZ tego tutoriala dowiesz się, w jaki sposób zamontować, a także jak konserwować stery w rowerze.


http://ostrekolo.pl
http://facebook.com/OstreKoloPl

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem.

38 thoughts on “Montaż sterów w rowerze | Konserwacja sterów | Ostre Koło | Warszawa Konserwacja sterów

  1. Strasznie słaby poradnik, tak jak ktoś już zwrócił uwagę co z dolną bieżnią? Jak się nie ma prasy do łożysk to już lepiej posłużyć się imadłem niż młotkiem… A zwykłe podkładki i nad i pod stożkową podkładką zrobiły mi dzień 🙂

  2. Witam, buduje rame z drewna i mam dylemat wlasnie odnosnie tzw głowki, nie wiem jakiej srednicy rure zamonotwac w drewnie. wiadomo rura -ster musi pasowac pod widelki i pod miski. Miskie sa przewaznie 1,0 lub 1,1,8 tak ? ta miska jest wbijana w rure (filmik) czyli jakiej srednicy musi byc ta rura ? i jakiej srednicy musza byc widelki zeby wszystko ze soba gralo. ? nie wiem czy dobrze to ujalem :(jestem totalnie zielony w tych sprawach :/ ale mimo to buduje rower lol

  3. Powiedz mi bike master. Posiadam dwa rowery, z których będzie jeden. Jestem raczej laikiem, więc pojawia się podstawowe pytanie. W jednym ze staroci posiadam "amortyzatory". Jednakże przedni w widelcu, nie jest taki, jaki wszędzie się prezentuje tj, z zaworem do podpompowania etc. Po zdjęciu górnej osłony, widać pusty środek. Od dołu nie ma żadnej regulacji. Jaki to jest typ i czy w ogóle warto zawracać sobie tym głowę czy go po prostu wywalić?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!