Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

Kupiłeś nowy rower? 3 rzeczy, które na pewno będziesz musiał z nim zrobićWitajcie ponownie na Dobrerowery.pl! Dzisiaj zajmiemy się tematem nowych rowerów, a konkretnie tego, co na pewno zaskoczy Was w Waszym nowym pojeździe po przejachaniu pewnego dystansu. Wbrew pozorom nawet drogie rowery nie są bezawaryjne i idealnie bezobsługowe – warto poznać kilka faktów, które z pewnością będą dotyczyły i Waszego roweru.

Porozmawiamy min o tym:

dlaczego przerzutki się rozregulowują
– czy hamulce tarczowe trzeba docierać
– dlaczego nawet dobre opony i dętki tracą ciśnienie

Po więcej rowerowych filmów zapraszam na swój drugi kanał Bikeshow.cc:

https://www.youtube.com/bikeshowcc

Dołącz do grup fanów kanału na Facebooku :

https://www.facebook.com/groups/1606940372774784/

Po jeszcze więcej rowerowych emocji zapraszam Was na swój Instagram: www.instagram.com/jjpiatkiewitz

Jeśli podobają Wam się moje filmy i chcecie wziąć udział w realizacji moich kolejnych projektów, zapraszam do wsparcia na Patronite – https://patronite.pl/jjpiatkiewicz

Instagram https://www.instagram.com/dobrerowery

Wszystkie moje treningi dostępne są wraz z mapami na
https://www.strava.com/athletes/4094495

Zachęcam wszystkich do subskrybcji i udostępniania kanału. Dajmy się zauważyć na YouTube i po prostu – rozwijajmy się dalej!

#kolarstwo #trening #rowery #rowerowo #wyścigi

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Konserwacja i Naprawa Rowerów – Najlepszy Sklep Rowerowy w Warszawie | Dojeżdżający do pracy, który pracuje jako mechanik rowerowy. Fachowa konserwacja i naprawa rowerów. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Najlepszy serwis rowerów elektrycznych w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy, a także pracuje jako naprawa rowerów. Rowery są poddawane specjalistycznym pracom konserwacyjnym i naprawczym. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Największy serwis rowerów elektrycznych w całej Warszawie.

Danie klientom możliwości dostarczenia ich rowerów elektrycznych bezpośrednio pod ich drzwi. Oferujemy konserwację rowerów elektrycznych, a także naprawy, serwis i ocenę rowerów naszych klientów. Pod uwagę wzięto Warszawę i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami, który specjalizuje się w rowerach elektrycznych. Zapewnienie alternatywy dla usługi roweru elektrycznego „od drzwi do drzwi”. Zajmujemy się konserwacją, naprawą, serwisem i przeglądami rowerów elektrycznych. Warszawa i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami specjalizujący się w rowerach elektrycznych. Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem. Mechanik rowerowy, który również dojeżdża do pracy w najlepszym warszawskim warsztacie rowerowym. Rowery są fachowo serwisowane i naprawiane. Wypożyczalnia rowerów elektrycznych. Usługa transportu rowerów. Najlepsze miejsce na naprawę Twojego roweru elektrycznego w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy rowerem i zarabia na życie naprawiając rowery. Profesjonalny serwis i naprawy są dostępne dla rowerów. Wypożyczanie rowerów elektrycznych. Wygoda mobilnego sklepu rowerowego. To czołowy warszawski serwis rowerów elektrycznych.

Klienci mogą otrzymać swoje nowe rowery elektryczne prosto pod drzwi. Oprócz naprawy, serwisowania i oceny rowerów naszych klientów zapewniamy również konserwację rowerów elektrycznych. Pod uwagę wzięto miasto Warszawa i najbliższe okolice. Technik z uprawnieniami specjalizujący się w motocyklach elektrycznych. Oferuje wygodną alternatywę dla konwencjonalnej dostawy rowerów elektrycznych. Zajmujemy się tuningiem, naprawami, serwisowaniem, przeglądami i ocenami rowerów elektrycznych. Stolica Polski i jej okolice. Ekspert, uprzywilejowany mechanik, który koncentruje się na motocyklach elektrycznych.

26 thoughts on “Kupiłeś nowy rower? 3 rzeczy, które na pewno będziesz musiał z nim zrobić

  1. Cenne wskazówki na co zwracać uwagę, zabrakło mi tylko czy po zakupie należy czymś "naoliwić" łańcuch i jak z nim postępować co jest bardzo istotne dla całego napędu.

  2. System presta jest bardzo fajnym systemem??? Na serio tak uważasz? To najgłupszy i najdurniejszy patent jaki kiedykolwiek wymyślili do roweru. Ciężko to napompować, krzywi się łamie ,kapturki pękają i nie da się tego napompować na stacji paliw. Proszę o podpowiedź co jest w nim takiego bardzo fajnego w porównaniu do Dunlopa? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

  3. fajnie tlumaczysz teraz ciebie ogladam miam kilka rowerow i koncze klase 8 i bede po ukonczeniu podstawowki akurat sie szykowal na stale wymiane roweru i żebym miał na wakacje i mi powinen jak bede dbal to na cale zycie starczał nawet prawda

  4. Kupiona przeze mnie szosa od wyjazdu ze sklepu (z Deca, by było śmieszniej), przejeździła 8 lat bez żadnego kłopotu. Dwa tygodnie temu kupiłem X Calibra 7 i po 3 wycieczkach rower wylądował w sklepowym serwisie. Nic nie działa jak trzeba, a w sterach garść piachu. Oczywiście wszystkiemu winny klient – sprzedawca wpierał mi, że rozbierałem stery albo myłem wysokim ciśnieniem. W ogóle chyba uważał, że rozkręciłem rower by potem truć d*pe Panom serwisantom.

  5. Z nowym rowerem najgorzej, bo człowiek obchodzi się jak z jajkiem. Chucha, dmucha…aż do pierwszych rysek i obić które i tak się pojawią jak się jeździ, a nie trzyma pod kocem. Wtedy dopiero zaczyna się bezproblemowa jazda 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!