Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

Jak zdemontować, nasmarować i złożyć łożyska sterów A-Head w rowerze.

Wszystko o sterach w rowerze:

1. Regulacja i budowa sterów A-Head

2. Nabicie gwiazdki, ustawienie wysokości kierownicy

3. Regulacja sterów z karbonowym widelcem – ekspander

4. Dobór widelca do roweru + wymiana

5. Pełny serwis roweru

Gdzie kupić stery / łożyska
http://tidd.ly/17d12328

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Konserwacja i Naprawa Rowerów – Najlepszy Sklep Rowerowy w Warszawie | Dojeżdżający do pracy, który pracuje jako mechanik rowerowy. Fachowa konserwacja i naprawa rowerów. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Najlepszy serwis rowerów elektrycznych w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy, a także pracuje jako naprawa rowerów. Rowery są poddawane specjalistycznym pracom konserwacyjnym i naprawczym. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Największy serwis rowerów elektrycznych w całej Warszawie.

Danie klientom możliwości dostarczenia ich rowerów elektrycznych bezpośrednio pod ich drzwi. Oferujemy konserwację rowerów elektrycznych, a także naprawy, serwis i ocenę rowerów naszych klientów. Pod uwagę wzięto Warszawę i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami, który specjalizuje się w rowerach elektrycznych. Zapewnienie alternatywy dla usługi roweru elektrycznego „od drzwi do drzwi”. Zajmujemy się konserwacją, naprawą, serwisem i przeglądami rowerów elektrycznych. Warszawa i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami specjalizujący się w rowerach elektrycznych. Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem. Mechanik rowerowy, który również dojeżdża do pracy w najlepszym warszawskim warsztacie rowerowym. Rowery są fachowo serwisowane i naprawiane. Wypożyczalnia rowerów elektrycznych. Usługa transportu rowerów. Najlepsze miejsce na naprawę Twojego roweru elektrycznego w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy rowerem i zarabia na życie naprawiając rowery. Profesjonalny serwis i naprawy są dostępne dla rowerów. Wypożyczanie rowerów elektrycznych. Wygoda mobilnego sklepu rowerowego. To czołowy warszawski serwis rowerów elektrycznych.

Klienci mogą otrzymać swoje nowe rowery elektryczne prosto pod drzwi. Oprócz naprawy, serwisowania i oceny rowerów naszych klientów zapewniamy również konserwację rowerów elektrycznych. Pod uwagę wzięto miasto Warszawa i najbliższe okolice. Technik z uprawnieniami specjalizujący się w motocyklach elektrycznych. Oferuje wygodną alternatywę dla konwencjonalnej dostawy rowerów elektrycznych. Zajmujemy się tuningiem, naprawami, serwisowaniem, przeglądami i ocenami rowerów elektrycznych. Stolica Polski i jej okolice. Ekspert, uprzywilejowany mechanik, który koncentruje się na motocyklach elektrycznych.

38 thoughts on “Jak zdemontować, nasmarować i złożyć łożyska sterów A-Head w rowerze.

  1. Witam mam rower ktm macina force 27.5 9 a4 i rozsypało mi się dolne łożysko i ktoś tam wsadził zupełnie inne bieżnia na bieżni i chciałbym kupić takie jak mam być jak mam dobrać łożysko z kad wezmę wymiary gdzie zamówię itd

  2. Hej mam spory problem rozłożyłem to w celu wyczyszczenia ale okazało się że nie mam łożysk w środku tylko same kulki i wszystko mi się rozleciało, na szczęście udało mi się wszystko znaleźć i wyczyścić tylko nie wiem jak mam to z powrotem złożyć. Proszę o pomoc, z góry dzięki.

  3. Mam pytanie: jak mocno dokręcać kapsel przy skręcaniu sterów, do wyczuwalnego oporu ? Nigdy nie mam pewności, że jest ok, ale widelec kręci się ładnie i przy zaciśnięciu klamki przedniego hamulca nie czuję luzów między główką a widelcem. Mimo to, nigdy nie jestem pewien czy nie powinienem delikatnie mocniej dociągnąć.

  4. Czy kapsle są jakieś uniwersalne? Wlasnie dokręcając górna srube rozwaliłem kapsel i muszę dokupić nowy… Jaka wartość jest najważniejsza? To że to 1/8 czy to nie ma znaczenia i mogę kupić pierwszy lepszy? Może długość śruby jest ważna…

    Z góry dzięki za pomoc

  5. Hej Szajbajk mam problem ze swoimi sterami (wiankowe bez żadnych uszczelek od VP a51a 34/34mm). Czyściłem wszystko wielokrotnie, smarowałem na nowo od serca a dalej słyszę trzeszczenie tak jakby był tam piasek. Nie widzę żadnych rys na powierzchni, po której ślizga się łożysko. Liczę na pomoc z Twojej strony 🙂

  6. I kolejny poradnik z cyklu "chciałem Wam pokazać jak to zrobić, ale sam nie do końca potrafię". 😉 Nie chce mi się wnikać w szczegóły, powiem jedynie, że waląc tyle smaru można się nieprzyjemnie rozczarować po niedługim czasie…

  7. Proste a skuteczne 👍 Przy okazji czy mógłbyś dograć odcinek na temat zmian w shimano 105 R7000? Tego brakło w odcinku o grupie szosowej a zastanawiam się nad zakupem szosy na 105 tylko nie wiem czy teraz na starej wersji 105 pewnie taniej czy zaczekać na 105 R7000 na 2019ty, czy to duże zmiany zaszły, czy jest sens ew dopłacić /shadow, lżejsze kasety i właśnie nie wiem co jeszcze/ dzięki, pozdro 😎👍

Dodaj komentarz

Zadzwoń!