Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

JAK URATOWAĆ AMORTYZATOR W ROWERZE. Ekstremalny przypadek

WYGRAJ ROWER HIMIWAY PO SPEŁNIENIU 3 WARUNKÓW.
1. Subskrybuj kanał
2. Napisz komentarz dlaczego chcesz rower
3. Udostępnij film na Facebooku i oznacz mnie pod postem
Jeśli chcecie zobaczyć inne rowery Himiway lub je kupić to wbijajcie na ich stronkę. https://bit.ly/3m84cNR​

Ogłoszenie BMXa – https://www.olx.pl/oferta/bmx-diamondback-CID767-IDJgVNs.html

Obczajcie narzędzia od KING TONY – https://www.kingtony.com.pl/

Instagram – https://www.instagram.com/ad.kozlowski/​
Strona na fb – https://www.facebook.com/biketest.ak​
Biznesy – adamekoz99@gmail.com

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Konserwacja i Naprawa Rowerów – Najlepszy Sklep Rowerowy w Warszawie | Dojeżdżający do pracy, który pracuje jako mechanik rowerowy. Fachowa konserwacja i naprawa rowerów. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Najlepszy serwis rowerów elektrycznych w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy, a także pracuje jako naprawa rowerów. Rowery są poddawane specjalistycznym pracom konserwacyjnym i naprawczym. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Największy serwis rowerów elektrycznych w całej Warszawie.

Danie klientom możliwości dostarczenia ich rowerów elektrycznych bezpośrednio pod ich drzwi. Oferujemy konserwację rowerów elektrycznych, a także naprawy, serwis i ocenę rowerów naszych klientów. Pod uwagę wzięto Warszawę i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami, który specjalizuje się w rowerach elektrycznych. Zapewnienie alternatywy dla usługi roweru elektrycznego „od drzwi do drzwi”. Zajmujemy się konserwacją, naprawą, serwisem i przeglądami rowerów elektrycznych. Warszawa i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami specjalizujący się w rowerach elektrycznych. Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem. Mechanik rowerowy, który również dojeżdża do pracy w najlepszym warszawskim warsztacie rowerowym. Rowery są fachowo serwisowane i naprawiane. Wypożyczalnia rowerów elektrycznych. Usługa transportu rowerów. Najlepsze miejsce na naprawę Twojego roweru elektrycznego w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy rowerem i zarabia na życie naprawiając rowery. Profesjonalny serwis i naprawy są dostępne dla rowerów. Wypożyczanie rowerów elektrycznych. Wygoda mobilnego sklepu rowerowego. To czołowy warszawski serwis rowerów elektrycznych.

Klienci mogą otrzymać swoje nowe rowery elektryczne prosto pod drzwi. Oprócz naprawy, serwisowania i oceny rowerów naszych klientów zapewniamy również konserwację rowerów elektrycznych. Pod uwagę wzięto miasto Warszawa i najbliższe okolice. Technik z uprawnieniami specjalizujący się w motocyklach elektrycznych. Oferuje wygodną alternatywę dla konwencjonalnej dostawy rowerów elektrycznych. Zajmujemy się tuningiem, naprawami, serwisowaniem, przeglądami i ocenami rowerów elektrycznych. Stolica Polski i jej okolice. Ekspert, uprzywilejowany mechanik, który koncentruje się na motocyklach elektrycznych.

22 thoughts on “JAK URATOWAĆ AMORTYZATOR W ROWERZE. Ekstremalny przypadek

 1. przy czyszczeniu łańcucha polecam go rozkuć (rozpiąć ) zanurzyć w słoiki i zalać rozpuszczalnikiem
  Co do tego Pół amortyzatora to trochę źle go składałeś
  trzeba było złapać śrubę od sprężyny skręcić
  odwrócić amortyzator dogiąć ręką i szpilka od tłumika była by widoczna 😉

 2. Masz fajne narzędzia i chwała Ci za to że chcesz nagrywać filmy o tym jak serwisować/naprawiać rower ale popełniasz tak podstawowe błędy że głowa boli. Zdobądź wiedzę i wtedy przekazuj ponieważ z tego co widzę ogląda cie sporo młodych ludzi i będą Ciebie naśladować a co za tym idzie popełniać te same błędy.

 3. 4:34 – obstawiam ze w ogole tam oleju nie ma i patent z trytka pojdzie na zmarnowanie 😀 Ja osobiscie jak kupuje rower to pierwsze co robie to zagladam do sterow i piast. Tam ~90% ludzi nie zaglada i jest tragedia.

 4. Stop!!!!!!!!!!!!! Skoro kręcisz kluczem nastawnym i to w odwrotna stronę to kończę cię oglądać. To nie masz klucza oczkowego??
  Masz krzewić kulturę techniczną a nie druciarstwo.

 5. Chciałbym wygrać rower ponieważ oglądam cię bardzo często a chciałbym go dać mojej mamie która codziennie jedzie na starej damce i napewno przydałby się jej rower do jazdy jeszcze więcej kilometrów.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!