Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

Jak łatwo naprawić i ustawić przerzutki w rowerze – przednia i tylnaJak można w łatwy sposób ustawić przerzutki w rowerze. Mowa tutaj o przedniej oraz tylnej. Jest na to kilka sposobów i wszystkie są bardzo proste oraz szybkie do wykonania. Na poczatku warto powiedzieć że regulacja jest dostępna na manetce oraz na śrubkach regulujących odchylenia oraz śrubach łączących a także po przez samo bezpośrednie napięcie linki rowerowe.

Regulacja przerzutek w rowerze została dokładnie pokazana na filmie. Zapraszam do zobaczenia materiału oraz do komentowania i dopisaniu własnych cennych rad – pozdrawiam i zapraszam do subskrypcji

✔ Artykuł do filmu ➜ https://totemat.pl/jak-wyregulowac-i-naprawic-przerzutki-w-rowerze/

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem.

23 thoughts on “Jak łatwo naprawić i ustawić przerzutki w rowerze – przednia i tylna

  1. Chciałem zdjąć i przekonserwować tylną przerzutkę (małe kółeczka mają luzy na boki). Nowy rower-1500 km. To myślę ze dam rade. Ale właśnie najbardziej obawiam się ponownej regulacji.

  2. Ja mam problem tego typu że klamko manetka w przedniej nie jest wstanie wrzucić 3 biegu tj. tak by wskazówka była faktycznie na 3 a nie na 2 i zębatka na 3 przy drugim biegu. I nie wiem co jest nie tak a zrobiłem według porady.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!