Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

Garażowy serwis „U Maćka” – łączy pasję z pracą | JaworznoŁączy pasję, hobby i ogromne doświadczenie z pracą. Naprawia rowery. Pan Maciek z Jaworzna, bo o nim mowa robi to, w nietypowym wydawałoby się miejscu, naprawia je w osiedlowym garażu. Rowerowy garaż to królestwo, które od lat pielęgnuje i w którym od lat działa.

Pan Maciek to człowiek, który naprawdę lubi rowery. Uwielbia je naprawiać. Każdy rower jest dla niego ważny i każdy musi być odpowiednio dopieszczony. Nie liczy się, ile rowerów naprawi, liczy się to, by każdy był naprawiony idealnie. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie i odpowiedni sprzęt, by móc profesjonalnie naprawić każdy rower!

Garaż przy ulicy Dalekiej w Jaworznie, który przeznaczył na serwis rowerowy działa już od 2009 roku, jak nam powiedział, nie wyobraża sobie innego miejsca, choć miał wiele propozycji i możliwości, by mocno się rozwinąć.

Ogromne doświadczenie, pasja do rowerów połączona z sentymentem to tego garażu, to to, co daje mu koło napędowe każdego dnia. Uwielbia tu przebywać i naprawiać rowery. Na ścianie garażu nakleja co roku pierwsza zarobiona złotówkę. Widać jak prężnie działa, bo jest już ich trochę, ale to, co robi, traktuje przede wszystkim, jako hobby i przyjemność.

Jest cenionym i lubianym człowiekiem. Nie tylko za ogromny fach, ale za serce, z jakim wykonuje swoją pracę. Rowery przywożą do niego ludzie nawet z innych miast. By naprawić rower, trzeba się do pana Maćka zapisać, bo doby na naprawianie jak nam powiedział, mu brakuje.

To, co robię nie traktuje jako praca, tylko jako hobby i przyjemność. Ja lubię tu przyjść, lubię tu posiedzieć. Pomóc ludziom, mnie to ogromnie cieszy, a że garaż …….. no jak widać, niepotrzebne są salony, by robić to, co się kocha, bo książki nie oceniamy tylko po okładce, tylko to, co jest w środku. Dla mnie największą oceną i jednocześnie radością są ludzie, którzy nawet z innych miast przywożą rowery do naprawy, widocznie się znam, że mi ufają. – powiedział nam pan Maciek.

Pasja do rowerów ogromna, więc co zimą porabia pan Maciek poza sezonem rowerowym? Zapytaliśmy.

Bardzo długo zastanawiałem się nad otwarciem warsztatu zimą, chciałem wynająć lokal większy, bo w tym moim garażu w zimie jest wilgoć okropna i nagrzanie tego miejsca byłoby nie do przeskoczenia finansowo. Jednak stwierdziłem ten garaż to moje królestwo i z niego się nie wyprowadzę, więc naprawiam rowery w sezonie, a zimą oglądam telewizję i odpoczywam.- stwierdził pan Maciek.

Można brać przykład z naszego jaworznianina. Nie potrzeba wielkich metraży, wielkiej firmy, by zdobywać serca, zaufanie ludzi i wykonywać prace, którą się kocha. Wystarczy garaż chęci i doświadczenie, którego na pewno panu Maćkowi nie brakuje.

Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Konserwacja i Naprawa Rowerów – Najlepszy Sklep Rowerowy w Warszawie | Dojeżdżający do pracy, który pracuje jako mechanik rowerowy. Fachowa konserwacja i naprawa rowerów. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Najlepszy serwis rowerów elektrycznych w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy, a także pracuje jako naprawa rowerów. Rowery są poddawane specjalistycznym pracom konserwacyjnym i naprawczym. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Największy serwis rowerów elektrycznych w całej Warszawie.

Danie klientom możliwości dostarczenia ich rowerów elektrycznych bezpośrednio pod ich drzwi. Oferujemy konserwację rowerów elektrycznych, a także naprawy, serwis i ocenę rowerów naszych klientów. Pod uwagę wzięto Warszawę i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami, który specjalizuje się w rowerach elektrycznych. Zapewnienie alternatywy dla usługi roweru elektrycznego „od drzwi do drzwi”. Zajmujemy się konserwacją, naprawą, serwisem i przeglądami rowerów elektrycznych. Warszawa i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami specjalizujący się w rowerach elektrycznych. Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem. Mechanik rowerowy, który również dojeżdża do pracy w najlepszym warszawskim warsztacie rowerowym. Rowery są fachowo serwisowane i naprawiane. Wypożyczalnia rowerów elektrycznych. Usługa transportu rowerów. Najlepsze miejsce na naprawę Twojego roweru elektrycznego w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy rowerem i zarabia na życie naprawiając rowery. Profesjonalny serwis i naprawy są dostępne dla rowerów. Wypożyczanie rowerów elektrycznych. Wygoda mobilnego sklepu rowerowego. To czołowy warszawski serwis rowerów elektrycznych.

Klienci mogą otrzymać swoje nowe rowery elektryczne prosto pod drzwi. Oprócz naprawy, serwisowania i oceny rowerów naszych klientów zapewniamy również konserwację rowerów elektrycznych. Pod uwagę wzięto miasto Warszawa i najbliższe okolice. Technik z uprawnieniami specjalizujący się w motocyklach elektrycznych. Oferuje wygodną alternatywę dla konwencjonalnej dostawy rowerów elektrycznych. Zajmujemy się tuningiem, naprawami, serwisowaniem, przeglądami i ocenami rowerów elektrycznych. Stolica Polski i jej okolice. Ekspert, uprzywilejowany mechanik, który koncentruje się na motocyklach elektrycznych.

4 thoughts on “Garażowy serwis „U Maćka” – łączy pasję z pracą | Jaworzno

  1. Nie ma lepszego podziękowania ze strony klienta jak jego wyraz twarzy gdy wsiada na rower i nie może uwierzyć ,że tak lekko i precyzyjnie wszystko chodzi. Pozdrowienia dla Pana Maćka

  2. Oddałem kiedyś gościowi rower, to nie potrafił wyregulować hamulca tarczowego, z deszczu pod rynnę, wracałem na bardziej rozjebanym rowerze niż dostarczyłem, odemnie to tyle, więcej nie skorzystam – a wystarczył prosty krok z YouTuba.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!