Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

Funbike Thron – uniwersalny, polski rower elektryczny

Rower Funbike Thron: https://electofun.pl/jolisearch?s=funbike+thron

Funbike Thron znajdziesz w salonach Electofun: https://electofun.pl/content/7-kontakt

Funbike Thron to rower elektryczny polskiej produkcji – montowany jest w zakładzie we Wrocławiu. To uniwersalny rower miejsko-turystyczno-rekreacyjny z pojemnym akumulatorem i silnikiem schowanym w tylnym kole. Za użyczenie roweru do testów dziękuję marce Funbike.

Subskrybuj Rowerowe Porady: https://roweroweporady.pl/subskrybuj/

Mój profil na Stravie: https://www.strava.com/athletes/roweroweporady/

Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/TourDeRowerowePorady
Facebook: https://www.facebook.com/rowerowe.porady/
Instagram: https://www.instagram.com/roweroweporady/
Blog: https://roweroweporady.pl

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Konserwacja i Naprawa Rowerów – Najlepszy Sklep Rowerowy w Warszawie | Dojeżdżający do pracy, który pracuje jako mechanik rowerowy. Fachowa konserwacja i naprawa rowerów. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Najlepszy serwis rowerów elektrycznych w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy, a także pracuje jako naprawa rowerów. Rowery są poddawane specjalistycznym pracom konserwacyjnym i naprawczym. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Największy serwis rowerów elektrycznych w całej Warszawie.

Danie klientom możliwości dostarczenia ich rowerów elektrycznych bezpośrednio pod ich drzwi. Oferujemy konserwację rowerów elektrycznych, a także naprawy, serwis i ocenę rowerów naszych klientów. Pod uwagę wzięto Warszawę i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami, który specjalizuje się w rowerach elektrycznych. Zapewnienie alternatywy dla usługi roweru elektrycznego „od drzwi do drzwi”. Zajmujemy się konserwacją, naprawą, serwisem i przeglądami rowerów elektrycznych. Warszawa i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami specjalizujący się w rowerach elektrycznych. Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem. Mechanik rowerowy, który również dojeżdża do pracy w najlepszym warszawskim warsztacie rowerowym. Rowery są fachowo serwisowane i naprawiane. Wypożyczalnia rowerów elektrycznych. Usługa transportu rowerów. Najlepsze miejsce na naprawę Twojego roweru elektrycznego w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy rowerem i zarabia na życie naprawiając rowery. Profesjonalny serwis i naprawy są dostępne dla rowerów. Wypożyczanie rowerów elektrycznych. Wygoda mobilnego sklepu rowerowego. To czołowy warszawski serwis rowerów elektrycznych.

Klienci mogą otrzymać swoje nowe rowery elektryczne prosto pod drzwi. Oprócz naprawy, serwisowania i oceny rowerów naszych klientów zapewniamy również konserwację rowerów elektrycznych. Pod uwagę wzięto miasto Warszawa i najbliższe okolice. Technik z uprawnieniami specjalizujący się w motocyklach elektrycznych. Oferuje wygodną alternatywę dla konwencjonalnej dostawy rowerów elektrycznych. Zajmujemy się tuningiem, naprawami, serwisowaniem, przeglądami i ocenami rowerów elektrycznych. Stolica Polski i jej okolice. Ekspert, uprzywilejowany mechanik, który koncentruje się na motocyklach elektrycznych.

27 thoughts on “Funbike Thron – uniwersalny, polski rower elektryczny

 1. Jestem posiadaczem model u fanbik Evo m jak na razie wszystko ok. Przejechałem niecały tysiąc km. I jestem po przeglądzie gwarancyjnym – wszystko pracuję prawidłowo i działa elegancko . Maksymalny zasięg jaki zrobiłem na pełnym naładowaniu to około 90 km. po płaskim terenie . Ładnie działa oświetlenie oraz zmiana biegów – wspomaganie też jest ok. Ogólnie jest ok. Wspomnę jeszcze o zakupie roweru ### nabyłem go w sklepie firmowym fanbika we Wrocławiu przy ul. Legnickiej :))) polecam serdecznie fachowe doradztwo i montaż a następnie można sobie go przetestować przed uprzednim wypełnienie formularza — waga rowerowa to 25 kg.

 2. Szkoda, że nie ma zielonego 19". A tak a propos, to nadal można wziąć na raty 0% przy aktualnej cenie "jesiennej" 4999 i śmigać codziennie do pracy zamiast samochodem (bo do tego te rowery służą, a nie do maratonów w górach, czy robienia treningów 200km po asfaltach jak tu niektórzy "argumentują")

 3. hejka poszukuje roweru do 6o00 tyś zł zastanawiam się nad bezior 1500 rower ma służyć do jazdy i trudnych wypraw w deszczu błocie może nie wyczynowym ,ale jestem fotografem i muszę dotrzeć czasem w trudne miejsca natury

 4. Wygląda jakby skonwertowali jakiś rower z AliExpress (całkiem podobny jak nie taki sam tam widzialem za jakieś tysiąc złotych) za 2-3 tysiące można kupić gotowego elektryka na AliExpress więc cena mówi sama za siebie:)

 5. Optycznie mój ePower 6.0 z baterią bidonową wygląda lepiej. Ale ma hamulce mechaniczne. Waga jest mniejsza o 4kg z powodu hamulcy i szczuplejszej ramy. Moim zdaniem trzeba zmienić
  1. Siodełko
  2. Sztycę na amortyzowaną do jazdy po lesie i polach (najtańsza sensowna ok 300zl, bardzo dobra z dużym skokoiemt ok 900).
  Bidon można na adapterach/paskach nad baterią (mały) lub na adapterze na kierownicy (średni) albo jeszcze są uchwyty na amortyzator, gdzie wejdzie nawet duża butla mineralnej.
  Generalnie doposażenie roweru, żeby służył i w teren, na szosę i na zakupy, a żeby go nie oszpecić przy okazji + na dłuższe trasy druga bateria, to 2/3 ceny roweru dodatkowo i już przestaje być taki tani 😝

Dodaj komentarz

Zadzwoń!