Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

DUŻY SERWIS AMORTYZATORA SR SUNTOUR XCM | SERWIS #19

Siema w dzisiejszym filmie DUŻY serwis amortyzatora SR Suntour XCM.
Wersja z blokadą skoku na sprężynie.
Niestety amortyzator dług nie był serwisowany czego efekt widać na filmie.

Instagram Clinic Bike : https://www.instagram.com/clinic_bike…​
Facebook: https://www.facebook.com/CLINICBIKEE​​​​​

montował: https://www.instagram.com/mysle_ze_bidon​

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Konserwacja i Naprawa Rowerów – Najlepszy Sklep Rowerowy w Warszawie | Dojeżdżający do pracy, który pracuje jako mechanik rowerowy. Fachowa konserwacja i naprawa rowerów. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Najlepszy serwis rowerów elektrycznych w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy, a także pracuje jako naprawa rowerów. Rowery są poddawane specjalistycznym pracom konserwacyjnym i naprawczym. Serwis rowerów elektrycznych. Mobilny Serwis Rowerowy. Największy serwis rowerów elektrycznych w całej Warszawie.

Danie klientom możliwości dostarczenia ich rowerów elektrycznych bezpośrednio pod ich drzwi. Oferujemy konserwację rowerów elektrycznych, a także naprawy, serwis i ocenę rowerów naszych klientów. Pod uwagę wzięto Warszawę i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami, który specjalizuje się w rowerach elektrycznych. Zapewnienie alternatywy dla usługi roweru elektrycznego „od drzwi do drzwi”. Zajmujemy się konserwacją, naprawą, serwisem i przeglądami rowerów elektrycznych. Warszawa i tereny bezpośrednio ją otaczające. Mechanik z uprawnieniami specjalizujący się w rowerach elektrycznych. Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem. Mechanik rowerowy, który również dojeżdża do pracy w najlepszym warszawskim warsztacie rowerowym. Rowery są fachowo serwisowane i naprawiane. Wypożyczalnia rowerów elektrycznych. Usługa transportu rowerów. Najlepsze miejsce na naprawę Twojego roweru elektrycznego w Warszawie.

Osoba, która dojeżdża do pracy rowerem i zarabia na życie naprawiając rowery. Profesjonalny serwis i naprawy są dostępne dla rowerów. Wypożyczanie rowerów elektrycznych. Wygoda mobilnego sklepu rowerowego. To czołowy warszawski serwis rowerów elektrycznych.

Klienci mogą otrzymać swoje nowe rowery elektryczne prosto pod drzwi. Oprócz naprawy, serwisowania i oceny rowerów naszych klientów zapewniamy również konserwację rowerów elektrycznych. Pod uwagę wzięto miasto Warszawa i najbliższe okolice. Technik z uprawnieniami specjalizujący się w motocyklach elektrycznych. Oferuje wygodną alternatywę dla konwencjonalnej dostawy rowerów elektrycznych. Zajmujemy się tuningiem, naprawami, serwisowaniem, przeglądami i ocenami rowerów elektrycznych. Stolica Polski i jej okolice. Ekspert, uprzywilejowany mechanik, który koncentruje się na motocyklach elektrycznych.

25 thoughts on “DUŻY SERWIS AMORTYZATORA SR SUNTOUR XCM | SERWIS #19

 1. Witam mam taki amortyzator ale regulacja nacisku przestała działać. Nie czuć różnicy cz daje -+. Oraz blokada na linke przestała blokować. Jak naprawić blokadę rozkręcałam wejście na linke i jest tam bolec który można nacisnąć. Dzięki za pomoc

 2. Cześć Mistrzu, mam pytanko odnośnie mojego amortyzatora sr suntour auron z 2018.
  Generalnie rzecz biorąc kupiłem rower endoro używany, od pierwszego właściciela.
  Przy zakupie mówił ze amortyzator był serwisowany rok wcześniej, ale nie był praktycznie jeżdżony, rower oddalem na serwis i po niecałch dwóch miesiącach zauwazyłem, że mam luzy na obu goleniach (prawy ma większe luzy). Pojechałem na serwis upewnić się czy to aby na pewno amortyzator a nie stery (na sterach też były luzy i myślałem, że to rozpadajace sie łożyska)
  Niestety okazało się, że to luzy na goleniach i serwisant powiedział, że nic z tym nie zrobi, jedynie może wymienić olej itp.
  Uspokoił mnie mówiąc, ze smiało mogę na nim jeździć i go katować do końca żywotności.
  Nachodzi mnie pytanie, czy te luzy mozna zredukować do zera bądź zminimalizować wymieniając części i co w tym przypadku byłoby do wymiany?

 3. Naprawdę super poradnik. Będę kupował rower z tym amorkiem i zamierzam o niego dbać a tu widać że serwis bardzo prosty, świetnie wytłumaczony, krótki, naprawdę super film i oby tak dalej. Oczywiście leci subik i łapka i powodzenia w kręceniu dalszych materiałów!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!