Loading…

Mechanik do Rowerów Warszawa

Mobilny Mechanik do Rowerów w Warszawie
Kontakt

DOSTAŁEM SUPER ROWER NA SERWIS

Zapraszam na moją stronę do wysyłki roweru https://wyslijrower.pl

Rozbieram rower i wykonuję pełen serwis. W kolejnym filmie dokończę więc subskrybuj. NIE JEST ISIS TYLKO OCTALINK

Uchwyty na telefon od PTAK-DESIGN.EU
– METALOWY – https://allegro.pl/oferta/uchwyt-rowerowy-na-telefon-kierownice-gub-x-81-10151900173
– SILIKONOWY – https://allegro.pl/oferta/sylikonowy-uchwyt-rowerowy-na-telefon-hulajnoga-10151782973?fromVariant=10151900173

#geekbuying​.pl
Kupon na 44 zł na zakupy w www.geekbuying.pl: 3KZVKKST
Link do hulajnogi – https://bit.ly/3eiNGZ6

Obczajcie narzędzia od KING TONY – https://www.kingtony.com.pl​​

Instagram – https://www.instagram.com/ad.kozlowski/​
Współpraca – adamekoz99@gmail.com

Pamiętajcie, że nie wszytko co robię jest pokazywane na filmie, także jeśli wydaje Wam się, że coś pominąłem to pewnie dlatego, że nie pasowało mi w montażu filmu.

Pobrane z Youtube Naprawa Rowerów – Serwis Rowerowy Warszawa | Mechanik do Rowerów z Dojazdem. Profesjonalny serwis rowerowy Serwis e-bike Mobilny Serwis Rowerowy. Naprawa rowerów elektrycznych Warszawa.

Serwis rowerów elektrycznych z opcją door to door. Naprawiamy, serwisujemy, przeglądamy i konserwujemy rowery elektryczne. Warszawa i okolice. Mechanik rowerów elektrycznych z dojazdem.

36 thoughts on “DOSTAŁEM SUPER ROWER NA SERWIS

  1. Jesteś równy gość!😀 Ja sobie sam złożyłem rower z części zdobytych na złomie. Z czasem jak coś się zużywa, kupuję nowe. Części ze złomu nie zawsze pasują ale za to są prawie za darmo i nawet gdy coś nie gra, to nie szkoda zmienić. Nie wyrzucić – nie, nie! Nawet taka mała śrubka czy podkładka od jakiegoś starego roweru czasem może być BEZCENNA! Pozdrawiam!

  2. Ja swój rower serwisuję tutaj https://www.isport.pl/isport/ Posiadają tam szeroką ofertę rowerów. Ponad to wykorzystują najwyższej klasy narzędzia oraz oryginalne części zamienne Shimano, Sram i wiele innych. Oprócz standardowych przeglądów rowerów wykonują również serwis amortyzatorów, damperów, sztyc regulowanych, obsługę i aktualizację rowerów elektrycznych oraz grup di2.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!